Karadeniz Turları

Akra Tours, T.C. Turizm Bakanlığından onaylı A GRUBU bir seyahat acentası olmasının yanında, TÜRSAB (Türkiye Seyahat A A GRUBU bir seyahat acentası olmasının yanında, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentalar Birliği) üyesidir. Günübirlik Turlar, Trabzon’dan sabah saatlerinde hareket ile akşam saatlerinde dönüş yapılarak gerçekleştirilir. Günübirlik Turlarımız ; Uzungöl turu, Ayder turu, Batum Turu, Sümela Turlarımız her gün yapılmakta olup kaliteli ve ekonomiktir. Günübirlik Turlar Grup halinde talep edildiği takdirde; istenilen tarihte düzenlenir.

Trabzon Günübirlik tur programlarını tur paketlerinden inceleyebilirsiniz. Gazi Blog sayfamızdan örnek turlarımızı inceleyebilirsiniz. Doğa harikası Uzungöl ve Ayder Yaylasını, büyüleyici Sümela Manastırını kısaca Doğu Karadeniz’i keşfetmek için ne bekliyorsunuz? Hemen şimdi rezervasyonunuzu yaptırın en cazip, en uygun fiyat garantisi ile AKRA TOURS konforu ve güvencesi ile Doğu Karadeniz’i keşfedin. Günübirlik Tur programlarımız ulaşım problemi yaşamayacağınız noktadan Trabzon’un göbeği Meydan Parkı karşısında yer alan ofisimizin hemen önünden başlayıp aynı yerde tamamlanmaktadır. Keyifli, eğlenceli unutamayacağınız bir gün için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Karadeniz Turları | Trabzon Günübirlik Turlar | Trabzon Paket Tur |  Karadeniz Paket Tur | Kişiye Özel Turlar – Akra Tours

AYDER TURU

AYDER TURU

Trabzon
Trabzon Günübirlik Ayder Yaylası Turu Ayder Turu Ayder Turumuz Yaz sıcağından bunalan siz değerli mi Devamı
BATUM TURU

BATUM TURU

Trabzon
Trabzon Günübirlik Batum Turu Gürcistan Batum gezimizde Ajdara’ nın doğasından ve kültüründen kesint Devamı
PAKET TUR

PAKET TUR

Trabzon
Trabzon Günübirlik Paket Tur Paket Tur; Sümela – Karaca – Zigana – Hamsiköy Turu P Devamı
UZUNGÖL TURU

UZUNGÖL TURU

Trabzon
Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu Uzungöl Turu Uzungöl turumuz doğa ile iç içe şehrin kalabalığından u Devamı